Nie przejmuj się swoją blizną

Wróć do tego co kochasz

Wielokrotnie nagradzany

Plaster na blizny

Laura, mama, która przetestowała CicaLux na swojej 3-letniej bliźnie po cesarskim cięciu

Moja 3-letnia blizna po cesarkim cięciu była czerwona, swędząca i bolesna…ale już nie jest dzięki CicaLux!

 

Wywiad z Hannah, która jest terapeutą blizn oraz mamą po cesarskim cięciu

Po wyjściu ze szpitala nie zawsze doradza się młodym matkom jak najlepiej dbać o bliznę po cesarskim cięciu – oto rozmowa z Hannah Poulton, Mamą po cesarskim cięciu, która jest brytyjską terapeutką blizn i fizjoterapeutą z 20-letnim stażem.

 

Wywiad z Hannah, która jest terapeutą blizn oraz mamą po cesarskim cięciu

Wygładź swoją bliznę po cesarskim cięciu dzięki zastosowaniu CicaLux.

 

Co obejmuje chirurgia górna dla osób transpłciowych?

Kiedy dana osoba identyfikuje się z płcią inną niż ta, z którą się urodziła, nazywa się to dysmorfią płciową. Większość osób transpłciowych rozpocznie swoją podróż do zmiany płci, z którą się identyfikują, korzystając z poradnictwa i terapii hormonalnej.

 

Najlepsze i najgorsze prezenty dla młodej mamy

Istnieje tyle przewodników po prezentach dla osób, które właśnie przeszły cesarskie cięcie, ile jest szwów w bliźnie po cięciu cesarskim. W dzisiejszych czasach wszyscy moglibyśmy się pośmiać, więc oto najlepsze i najgorsze prezenty na młodej mamy po cesarskim cięciu.

 

„Zacząłem od blizny, która była czerwona, swędząca i lekko podniesiona, aż do blizny, która jest praktycznie niewidoczna…”

Nazywam się Karly Louise Smart, mam 35 lat. Obecnie mieszkam w południowej Walii w Wielkiej Brytanii i jestem specjalistką od cesarskiego cięcia i utraty wagi po porodzie… Jestem mamą 5 pięknych dzieci, z których 4 urodziło się drogą pochwową i piąty przez awaryjne cesarskie cięcie, po którym zachorowałam na sepsę.