Nie przejmuj się swoją blizną

Wróć do tego co kochasz

Wielokrotnie nagradzany

Plaster na blizny

Leczenie blizn mastektomia - rehabilitacja Twojej blizny po zabiegu chirurgicznym

Leczenie blizn mastektomia - jest to ważną częścią powrotu do zdrowia po operacji raka piersi. Po przejściu operacji mastektomii Twoje ciało potrzebuje czasu, aby się zagoić i dostosować. W tym okresie ważne jest, aby dbać o bliznę, która pozostała.
KUP TERAZ

Blizna po mastektomii – terapia blizny

Terapia blizn po mastektomii może być długotrwałym procesem. Stosowanie medycznych arkuszy silikonowych, kamieni i taśm CicaLux może pomóc zmniejszyć napięcie i usprawnić proces gojenia. Arkusze silikonowe CicaLux są jednorazowe i niezwykle bezpieczne w użyciu. Dla pacjentek oferują one nieinwazyjne rozwiązanie w celu zmniejszenia napięcia w dotkniętym obszarze i wspierania procesu gojenia. Dodatkowo, kamień CicaLux jest używany do masażu obszaru wokół blizny po mastektomii w celu dalszego zmniejszenia napięcia. Wreszcie, 60 taśm CicaLux jest nakładanych bezpośrednio na bliznę, aby zapewnić jeszcze większe rozluźnienie napięcia i wsparcie, a także poprawić poziom komfortu pooperacyjnego. To połączenie produktów zapewnia skuteczny sposób leczenia blizn po amputacji piersi i sprawdza się jako skuteczna metoda zmniejszania bólu i dyskomfortu z nimi związanego.

Rehabilitacja po mastektomii

Leczenie blizn mastektomia może być trudnym procesem, ale nie musi. Z pomocą Cicalux, innowacyjnej technologii, która jest specjalnie zaprojektowana do rehabilitacji blizn, proces ten może być łatwiejszy dla osób, które stoją w obliczu operacji. Cicalux pomaga poprawić wygląd blizny, zmniejszyć dyskomfort i swędzenie oraz poprawić mobilność w tym obszarze. Jego działanie polega na wywieraniu delikatnego nacisku na obszar blizny za pomocą silikonowej podkładki klasy medycznej. Zwiększa to przepływ krwi w tym obszarze, zapewniając jednocześnie ochronę przed urazami i dalszymi uszkodzeniami. Cicalux pomaga również zmniejszyć obrzęk i zredukować stan zapalny związany z bliznami które powstały na zabiegu mastektomii. Jest to skuteczne narzędzie pomagające pacjentom odzyskać wiarę w swoje ciało po operacji i może znacznie poprawić ich jakość życia.

Leczenie bliznowców zestaw Cicalux

1 medyczny arkusz silikonowy CicaLux

100% najwyższej klasy medyczny arkusz silikonowy CicaLux wielokrotnego użytku 

1 CicaLux kamień

wielokrotnego użytku, wykorzystywany to terapii światłem podczerwonym

60 Taśm CicaLux

 jednorazowego użytku, bezpieczne, zmniejszające naprężenie

Nie martw się swoją blizną

Wróć do tego co kochasz

Leczenie blizn mastektomia skuteczne sposoby

Leczenie blizn po mastektomii może być skuteczne przy odpowiednim podejściu. Jednym ze sposobów jest zastosowanie dwóch zestawów Cicalux. Są one zalecane w przypadku operacji podwójnej piersi lub abdominoplastyki, do 30 cm długości blizny. Zestawy Cicalux zawierają silikonowe prześcieradło żelowe i piankę ochronną, które pomagają zmniejszyć widoczność blizn powstałych w wyniku operacji. Są one zaprojektowane tak, aby były wygodne i łatwe w użyciu i powinny być stosowane bezpośrednio na dotknięty obszar co najmniej dwa razy dziennie przez okres ośmiu tygodni. Dodatkowo, zakrywanie tego obszaru ubraniem lub taśmą w ciągu dnia może pomóc w ochronie przed dalszymi uszkodzeniami lub podrażnieniami.

Plastry do usuwania blizn po nowotworze dostępnych dla osób, które przeszły operację raka piersi. Te plastry są zaprojektowane, aby pomóc zmniejszyć wygląd blizn. Które zostały z operacji i może również zapewnić dodatkowy komfort, zmniejszyć dolegliwości bólowe i ochronę do obszaru.


Prześcieradło silikonowe i kamień CicaLux wielokrotnego użytku mają gwarancję na okres leczenia (np. 30-60-90-120 dni) do 5 lat ważności, pod warunkiem, że produkt jest stosowany prawidłowo, zgodnie z instrukcją na opakowaniu.