Nie przejmuj się swoją blizną

Wróć do tego co kochasz

Wielokrotnie nagradzany

Plaster na blizny

Leczenie blizn po cesarskim cięciu innowacyjnym produktem CicaLux Energized Scar-Care

Leczenie blizn po cesarskim cięciu - CicaLux Energized Scar-Care to innowacyjny produkt, który może pomóc w poprawie wyglądu blizn po cesarskim cięciu.
KUP TERAZ

Blizna po cesarce – prawidłowa pielęgnacja oraz usuwanie blizny po cesarskim cięciu

Blizna po cesarce może być źródłem dyskomfortu i bólu, dlatego odpowiednia pielęgnacja jest niezbędna do gojenia. Cicalux ma w swojej ofercie idealny produkt do tego celu, ponieważ zawiera arkusz wykonany z silikonu medycznego. Który utrzymuje bliznę w stanie nawilżenia, działa jak „druga skóra” i pomaga bliźnie zanikać i łagodzić ją. Dodatkowo Cicalux zawiera kamień bazaltowy, który można podgrzewać w celu przeprowadzenia terapii ciepłem i wspomożenia naprawy tkanki skórnej, a także 60 jednorazowych taśm samoprzylepnych zmniejszających napięcie, które łagodzą ból i zapobiegają otwieraniu się blizny oraz zadbają o wygląd estetyczny twojej blizny i ułatwią jej gojenie. Dzięki połączeniu wszystkich produktów w jednym opakowaniu, Cicalux stanowi doskonałe rozwiązanie. W zakresie pielęgnacji blizny po cesarce i pomaga w jej szybszym gojeniu.

Leczenie blizny po cesarskim cięciu – terapia blizny po cc

Zestaw do leczenia blizn CicaLux to skuteczny sposób na leczenie blizn po cięciu. Zestaw zawiera 100% najwyższej jakości medyczny arkusz silikonowy CicaLux jednorazowego użytku, kamień CicaLux do terapii światłem podczerwonym oraz 60 taśm redukujących napięcie jednorazowego użytku. Arkusze silikonowe umieszcza się bezpośrednio na bliźnie i można je nosić przez cały dzień lub na noc. Pomaga zmniejszyć wygląd blizny, zapewniając jednocześnie nawilżenie i ochronę, dzięki czemu jest ona mniej widoczna. Kamień wykorzystuje terapię światłem podczerwonym, aby jeszcze bardziej zmniejszyć wygląd blizn poprzez stymulację produkcji kolagenu i poprawę krążenia w dotkniętym obszarze. Wreszcie, taśmy redukujące napięcie pozwalają na dodatkowy komfort poprzez bardziej równomierne rozłożenie nacisku na skórze, zmniejszenie bólu i przyśpieszenie procesu gojenia związanego z bliznami. Ogólnie rzecz biorąc, ten zestaw zabiegowy zapewnia kompleksowe podejście do leczenia blizn po cesarskim cięciu.

Leczenie blizn po cesarskim cięciu – Korekta blizny z zestawem Cicalux

 

1 medyczny arkusz silikonowy CicaLux

100% najwyższej klasy medyczny arkusz silikonowy CicaLux wielokrotnego użytku 

1 CicaLux kamień

wielokrotnego użytku, wykorzystywany to terapii światłem podczerwonym

60 Taśm CicaLux

 jednorazowego użytku, bezpieczne, zmniejszające naprężenie

Nie martw się swoją blizną

Wróć do tego co kochasz

Usuwanie blizny po cesarce bez konieczności wizyty u lekarza medycyny estetycznej

Usuwanie blizn po porodzie u pacjentki jest możliwe bez lekarza medycyny estetycznej. Istnieje kilka opcji dostępnych dla tych, którzy chcą zmniejszyć wygląd swoich blizn po cesarskim cięciu bez laserów i operacji chirurgicznych. Jedną z opcji jest stosowanie opatrunków z arkuszów silikonowych, które mogą pomóc zmiękczyć i zmniejszyć wygląd blizn w czasie. CicaLux posiada w swojej ofercie kamień wielokrotnego użytku często stosowany w terapii światłem podczerwonym. Mówi się, że pomaga zmniejszyć ból, stan zapalny i przyspieszyć gojenie. Kamień może być stosowany w leczeniu wielu schorzeń, w tym zapalenia stawów, bólów mięśni, naciągnięć i zwichnięć. Może również pomóc w poprawie krążenia i zmniejszeniu obrzęków. Ten kamień jest bezpieczny dla większości ludzi i może być umieszczony na każdym obszarze ciała, który wymaga leczenia. Chociaż metody te mogą nie zapewnić natychmiastowych rezultatów. Warto je wypróbować zanim wybierzesz się do specjalisty medycyny estetycznej. Dlaczego? Ponieważ są niedrogie i bardziej dostępne niż wizyta u lekarza medycyny estetycznej i laseroterapia.

Arkusz silikonowy z gwarancją

Arkusz silikonowy CicaLux wielokrotnego użytku oraz kamień posiadają gwarancję. Podczas całego okresu przeprowadzania terapii (np. 30-60-90-120 dni) aż do 5 –letniego okresu utraty daty ważności, co jest wskazane na opakowaniu tylko i wyłącznie w przypadku prawidłowego stosowania produktu.