Jak usunąć bliznę/blizny po cesarskim cięciu?

Laura, Mama która przetestowała CicaLux na swojej 3-letniej bliznie po cesarskim cięciu
Jak poprawić bliznę po cesarskim cięciu? Te pytanie słyszą coraz częściej lekarze na całym świecie. Oto rozmowa z Hannah Poulton, Mamą po cesarskim cięciu, która jest brytyjską terapeutką blizn i fizjoterapeutą z 20-letnim stażem. W tej rozmowie otrzymacie wskazówki, które pomogą Wam usunąć bliznę po cesarskim cięciu.
Nigdy nie jest za późno, aby zacząć dbać i poprawiać swoją bliznę oraz tobie aby dobrze się zregenerować.

 

Jak usunąć blizny po cesarskim cięciu?
Istnieje wiele możliwości – zarówno nieinwazyjnych jak i inwazyjnych, które mogą pomóc w leczeniu starej blizny. Pamiętaj, aby najpierw porozmawiać z lekarzem o historii blizny i swoich obawach. Proces tworzenia blizny może zając do 2 lat, zanim blizna osiągnie dojrzałość, a nawet po tym czasie blizna może nadal się zmienić, ponieważ zmienia się twoje ciało. Wczesne leczenie i zaopiekowanie się blizną (po 6 tygodniach) przyniesie znacznie lepsze wyniki, ale nie oznacza to, że starsze blizny (mające więcej niż 2) nie mogą zostać wyleczone. Oczywiście proces leczenia starszych blizn zwykle trwa dłużej, ale leczyłam panie z bliznami po cesarskim cięciu, które mają 10 lat i widzieliśmy świetne rezultaty! 

 

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć dbać i poprawiać swoją bliznę oraz tobie aby dobrze się zregenerować.
Czego użyłaś, aby poprawić swoją bliznę po cesarskim cięciu?
Wypróbowałam produkt CicaLux na mojej bliznie po cesarskim cięciu, która miała ponad 3 lata. Muszę powiedzieć, że to było fantastyczne. Widać było różnice w zaczerwienieniu i w wypukłości mojej blizny. To było to co mi naprawdę pomogło. Na bliźnie, która miała ponad 3 lata, wydaje się, że jest to niesamowita poprawa w tak krótkim czasie.

 

CicaLux to leczenie blizny, które łączy 3 terapie w jednym innowacyjnym urządzeniu. W zestawie jest arkusz silikonowy, który zapewnia nawilżenie i naprężenie skóry dzięki taśmie. To umożliwia, aby blizna goiła się i oddychała, a jednocześnie poprawiał się koloryt skóry oraz blizna spłaszczała się. Użyłam kamienia do przeprowadzania terapii ciepłem. Terapia ciepłem zwiększa przepływ krwi i pozwala na zwiększenie krążenia w masowanej okolicy, co oczywiście sprzyja gojeniu. Terapia cieplna może również naturalnie złagodzić ból, jeśli blizna nadal boli.

Moja blizna jest dzisiaj znacznie bardziej spłaszczona i mniej czerwona!

CicaLux Energized Scar-Care

Wielokrotnie nagradzany wyrób medyczny przeznaczony do kompleksowego leczenia blizn pooperacyjnych
KUP TERAZ