"Zacząłem od blizny, która była czerwona, swędząca i lekko podniesiona, aż do blizny, która jest praktycznie niewidoczna…”

Laura, Mama która przetestowała CicaLux na swojej 3-letniej bliznie po cesarskim cięciu

Nazywam się Karly Louise Smart, mam 35 lat i obecnie mieszkam w południowej Walii w Wielkiej Brytanii. Jestem specjalistką od cesarskiego cięcia i utraty wagi po porodzie… Jestem mamą 5 pięknych dzieci, z których 4 urodziło się sposobem naturalnym, a piąte przez awaryjne cesarskie cięcie, po której zachorowałam na sepsę.

Opowiedz nam o swojej przygodzie z cesarskim cięciem

Byłem bardzo podekscytowana, gdy otrzymałam mój produkt pocztą. Byłam zaskoczona, jak dobrze to było zapakowane i jak proste były instrukcje. Pierwszego dnia, w którym go użyłam (patrz zdjęcie), okazało się, że jest bardzo dyskretny i łatwy do noszenia podczas wykonywania codziennych zajęć. Noszę moją terapię tak często, jak to możliwe i wyrabiam nawyk zakładania jej po kąpieli co wieczór (19:00), a następnego dnia znowu zdejmuję ją w czasie kąpieli. Odkryłam, że pomogło mi to zachować dobrą rutynę, a także pomogło mi zapewnić prawidłowe pranie. Zauważyłam, że łatwo było się nosić, nawet gdy 2 małe dzieci skakały po mnie. Uznałam go nawet za skuteczny, gdy nadszedł mój miesięczny okres, ponieważ rozgrzany kamień pomógł złagodzić niektóre bóle skurczowe, których doświadczyłam.

 

Po zabiegu byłam w szoku. Zauważyłem, że zaczerwienienie mojej blizny zniknęło i swędzenie też. Jestem przekonana, że jeśli ktoś potrzebuje pomocy w pojawieniu się blizny to od razu polecam terapię CicaLux.

 

Czy uważasz, że wystarczająco dużo mówi się o powrocie do zdrowia po cesarskim cięciu?

Dla mnie powrót do zdrowia po cesarskim cięciu i problemy, z którymi borykamy się jako kobiety, nie są wystarczająco omawiane. Uważam również, że istnieje luka, w której pracownicy służby zdrowia powinni szczegółowo omówić cesarskie cięcie (od czynników ryzyka, które mogą powodować późniejsze wyzdrowienie, ogólnie nie robi się wystarczająco dużo w tym obszarze).

Twoja rada dla matek po cesarskim cięciu?

Po niezliczonych ilościach badań dotyczących powrotu do zdrowia po cesarskim cięciu, udzieliłbym tej rady każdej kobiecie, która czeka na cesarskie cięcie lub wraca do zdrowia po cesarskim cięciu. składniki odżywcze z żywności i suplementów… Jedz pokarmy wysokobiałkowe, które pomogą w regeneracji blizn… Włącz do swojej diety kwasy omega i witaminę D3. Przyjmuj regularnie składniki przeciwzapalne, takie jak kurkuma, imbir i herbata rooibos. A przede wszystkim uspokój się, nie posuwaj się zbyt daleko, jeśli przeszedłeś poważną operację. Bądź dla siebie miły i daj sobie czas.

Schudłam 27 kg po piątej ciąży przez cesarskie cięcie i przeżyłam sepsę.

 

 

CicaLux Energized Scar-Care

Wielokrotnie nagradzany wyrób medyczny przeznaczony do kompleksowego leczenia blizn pooperacyjnych
KUP TERAZ